Hakkımızda

Şirketimiz 2003 yılında İzmir'in Çankaya semti Mimarkemalettin moda merkezinde kurulmuştur. Faaliyet konusu Gömlek , Kravat imalatı ve toptan satışı olan şirketimiz,İnternetteki hızlı gelişmeleri göz önünde bulundurarak 2010 yılında siz değerli müşterilerimize ,kaliteli ürünleri daha uygun fiyatla ulaştırmak için www.birdunyakravat.com internet sitesini beğeninize sunmuştur.

Sitemiz Geniş ürün yelpazesiyle her tür kravatı bulabileceğiniz.Amacı mağaza,mağaza dolaşıp yorgun düşen ve aradığı kravatı bulamayıp en yakınına istemeyerekte olsa razı olan siz değerli müşterilerimize,mağazamızı bulunduğunuz yere getirerek sizi dolaşma derdinden kurtarıp,size istediğiniz kravatı en süratli şekilde ulaştırmak için kurulmuş.Bu çerçevede Türkiye'nin güvenli kargo şirketi Aras kargoyla anlaşmıştır.

Şirketimiz, Yurt dışındaki gurbetçilerimizi de unutmamış.Yurt dışından kravat göndermek isteyenler için, hediye olarak gönder seçeneğimiz ile her hangi ek bir ücret ödemeden.Sadece kredi kartlarıyla yurt dışında ödeme yapıp Türkiye'deki sevdiklerine ve yakınlarına kravat gönderme imkanı sağlamıştır.Bu imkan sadece yurt dışından tüm Türkiye'yedir.Türkiye den yurt dışına kargo ücretlerinin ve gümrük vergilerinin yüksek olması sebebiyle şu an için geçerli değildir.

Türkiye'de bulunan siz değerli müşterilerimiz içinde kredi kartı ve havale ile ödeme yapıp tüm Türkiye'ye hediye gönder seçeneğiyle yakınlarınıza ve sevdiklerinize kravat gönderebilirsiniz.

Şirketimiz,her geçen gün artan ürün yelpazesiyle kravat konusunda son moda kravatların bulunduğu Türkiye deki en kapsamlı site olmak için, ,teknolojik gelişmeleri de kullanarak ,ilerlemesine sizlerinde desteğiyle devam edecektir.

Saygılarımızla

ANG TEKSTİL İNŞAAT VE TURİZM SAN VE TİC LTD ŞTİ